The Witcher 3: Ice Giant


So this is final Ice Giant concept for upcoming  the Witcher 3 game. Finally I'm able to show this here.

9 comments:

Jen said...

This is great! I love all the textures going on with this guy.

Wojciech Ostrycharz said...

Bardzo klimatyczny, bardzo fajnie detalik wydziergałeś

Unknown said...

awesome as usual...

Telthona said...

taki final, a zupelnie sie rozni od modelu :D Swoja droga bardziej mi sie koncept podoba.

Marmad said...

Telthona: Według mnie aż tak strasznie się nie różni. Jak pracuję - tak ta postać aż tak bardzo od konceptu nie odbiegła od tego co mi się zdarzało do tej pory :). Ale może zbyt subiektywnie na to patrzę.
W tym przypadku były co prawda zmiany na etapie produkcyjnym, ale czasem się nie da tego po prostu uniknąć. Płaskie obrazki mają swoje ograniczenia i nie da się czasem przełożyć 1:1. Np zmieniła się sylwetka, bo po prostu okazało się, że Gigant wygląda zbyt karłowato. Nogi też się zmieniły, ale to już było widzimisię kogoś z góry. W obu przypadkach robiłem koncepty, ale te już powstawały bezpośrednio na screenie z modelu.

Anyway. Thx everyone for comments :).

Marmad/Banditpencil

Telthona said...

:> Sami na filmiku zwróciliście uwagę, że on by sobie sam nie mógł zawiązać tych rzeczy bo ma łapska za duże, więc trochę ten końcowy outfit modelu odbiega od konceptu :) ale uważam, że przeciętny gracz nie zwraca aż tak bardzo uwagi na pragmatyczne aspekty designu.. Moim zdaniem fantasy ma to do siebie że można mu wiele >wybaczyć<, ku chwale zajebistego designu >:D Koncept lodowego giganta moim zdaniem jest zajebisty :D Model też fajny, ale troche taki >toporny< się wydaje, i troche jakby powolniejszy i cięższy. Ale chyba o to chodziło w sumie? :]

A podmalówek modelu nie pokażesz? :>

Marmad said...

Z tymi podmalówkami renderów jest tak, że nie za bardzo mogę je pokazać (inna sprawa, że nie ma za bardzo co imho). Dopóki nie pojawią się w oficjalnych materiałach - wciąż są objęte NDA. Tak jak i parę konceptów z których jestem w sumie bardziej zadowolony niż z giganta.

Telthona said...

ha. no wiem wiem jak to działa :) I tak nieźle że pokazujecie na bieżąco, a nie czekacie do premiery :)

Marmad said...

Był wielki announcement gry i marketing musiał coś pokazać. Teraz pewnie aż do premiery z konceptów za dużo już się nie pokaże niestety :).

Post a Comment

Followers